کاشی خلیج
خانه / کاشی / خرید کاشی ارزان | تولید و عرضه آن در کشور

خرید کاشی ارزان | تولید و عرضه آن در کشور

خرید کاشی ارزان قیمت از فروشگاه های عرضه کننده انواع کاشی از طریق فروش ویژه و حراجی امکان پذیر است. برخی از فروشگاه هایی که این لوازم را به فروش می رسانند از طریق فروش ویژه در زمان های خاصی از سال این اجناس را با نرخ ارزان تر و کمتری عرضه می کنند. کاشی یکی از لوازم بهداشتی در صنعت ساختمان سازی است که برای قسمت های مختلف خانه مانند حمام و دستشوئی به کار می رود. شرکت های مختلفی در ایران در حال حاضر در کار تولید انواع کاشی فعالیت می کنند.

خرید کاشی ارزان | تولید و عرضه آن در کشور

موارد مصرف کاشی

موارد مصرف کاشیدر میان تجهیزات و لوازم مختلفی که برای ساخت یک واحد مسکونی و اداری به کار می رود از کاشی می توان به عنوان لوازم بهداشتی نام برد. انواع کاشی در طرح ها و رنگ های متنوع تولید شده و در قسمت هایی از ساختمان به کار می رود که لازم است از رطوبت آب در امان بمانند. مثلا سرویس های بهداشتی و حمام از جمله بخشی هایی از خانه هستند که استفاده از انواع کاشی در آن به حفظ بهداشت و جلوگیری از نفوذ آب به طبقات پایین تر و نم زدگی جلوگیری می نماید. بنابراین بزرگترین مزیت استفاده و مشخصات سرامیک خوب، حفظ بهداشت و نظافت محیط است. 

بزرگترین بازار سرامیک در ایران

بزرگترین بازار سرامیک در ایرانانواع کاشی و سرامیک در بزرگترین بازار کاشی و سرامیک به صورت عمده یا جزیی به مشتریان عرضه می شود. این بازار ها در شهر های بزرگ در تعداد بیشتر وجود دارند و مدل های متنوعی از این تولیدات را به خریداران ارائه می نمایند. شهر های مختلف ایران انواع کاشی و سرامیک را از طریق تامین کنندگان و توزیع کنندگان دریافت می دارند. از این رو واحد های پخش و توزیع امکان دسترسی به این اجناس را در نقاط دور و نزدیک فراهم می سازند. بزرگترین این بازار ها معمولا در پایتخت وجود دارند که توزیع کننده و عمده فروش آن نیز محسوب می شوند و به تجارت سرامیک می پردازند.

اولین تولید کننده کاشی در کشور

اولین تولید کننده کاشی در کشورفعالیت تولید کنندگان کاشی در کشور در زمینه های مختلف است. برخی از این واحد ها در زمینه دریافت استاندارد های مختلف به عنوان اولین محسوب می شوند و برخی دیگر به عنوان سطح و گستره کار اولین محسوب می شوند. مثلا گروه تاپ سر در حال حاضر از نظر میزان تولید در کشور در رتبه اول قرار دارد. و یا شرکت پرشین کاشی ایرانیان به عنوان اولین تولید کننده کاشی ضد اسید صنعتی فعالیت دارد. شرکتی خصوصی نیز به عنوان اولین تولید کننده کاشی آنتی باکتریال با کمک فناوری نانو به فعالیت مشغول می باشد. 

شرکت تولیدی کاشی صادراتی

شرکت تولیدی کاشی صادراتیکاشی و سرامیک با قیمت جهانی سرامیک در بازار های جهانی تبادل و معامله می شوند. شرکت های مختلفی در حال حاضر در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک فعالیت دارند که برخی انواع آنها صادر کننده این کالا نیز می باشند. این شرکت ها با اخذ مجوز های لازم و رعایت استاندارد های تولید موفق به تولید کاشی مرغوب و با کیفیت شده اند که تولیدات آنها ارزش جهانی و بین المللی پیدا کرده است. این شرکت ها از طریق گروه های تجاری و بازرگانی خود به تجارت انواع کاشی می پردازند.

تامین کننده انواع کاشی

تامین کننده انواع کاشیتامین کنندگان کاشی گروه هایی هستند که با عمده فروشان یا تولید کنندگان یک کالا در ارتباط می باشند. این گروه ها از طریق خرید از این افراد وظیفه تامین و دسترسی نقاط مختلف و پخش و توزیع انواع کاشی را بر عهده دارند. گاهی اوقات تامین کنندگان خود ممکن است عمده فروش این اجناس نیز باشند. از طریق فعالیت این افراد توزیع انواع کاشی در شهر های دور و نزدیک و به فروشگاه های مختلف عرضه کننده این تجهیزات صورت می گیرد. فعالیت این گروه ها به صورت حرفه ای است و به صورت تخصصی در این زمینه به فعالیت مشغول می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی ارس

فروش کاشی ارس | لیست قمت کاشی ارس

بازرگانی ما به عنوان متصدی فروش کاشی ارس به صورت تمام وقت در خدمت شما …

پاسخی بگذارید