کاشی خلیج
خانه / صادرات کاشی و سرامیک / صادرات سرامیک پرسلانی به کشور ترکیه

صادرات سرامیک پرسلانی به کشور ترکیه

صادرات سرامیک پرسلانی به کشور ترکیه از حاشیه سود بالایی برخوردار است. صادرات محصولات کاشی و سرامیک کشور ما به کشور های دیگر به صورت فعال انجام می پذیرد. کیفیت محصولات تولیدی در کشور مابسیار خوب است و به استاندارد های جهانی بسیار نزدیک می باشد.

صادرات سرامیک پرسلانی به کشور ترکیه

صادرات سرامیک پرسلانی

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به ترکیه آغاز کرده است. اخذ تخفیف های گمرکی از سوی ترکیه باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به ترکیه به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد. بازرگانان به دلیل نزدیکی ترکیه به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار ترکیه حضور فعالی دارند. در سال ۹۵ ارزش صادرات سرامیک پرسلانی به ترکیه مبلغ چشم گیری است. که تنها ۰٫۰۴ درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد.

مزایای صادرات سرامیک پرسلانی به ترکیه چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روز نمونه های از انواع کاشی و سرامیک تولید می شوند که طرح هایی بسیار زیبا و چشم نواز دارند. کاشی و سرامیک مورد استفاده در کف، دیوارها، سرویس بهداشتی و حمام تفاوت هایی با یکدیگر دارند. به دلیل مقاومت بالای سرامیک در تکمیل ساخت کف از آن به عنوان پوشش کف استفاده می شود. سرامیک کف در ابعاد بزرگتری تولید می شوند. برای اینکه کیفیت نمونه های تولیدی کاشی و سرامیک در ایران در حد معیارهای بین المللی است صادرات آن به کشورهای دیگر نیز انجام می شود.

صادرات سرامیک پرسلانی

صادرات سرامیک پرسلانی مصداق این موضوع می باشد.

  • پیشرفت های چشمگیر اقتصادی ترکیه در دهه گذشته
  • همسایگی ترکیه با کشورهای یونان و قبرس و …
  • کشور ترکیه با ۴۰ میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.
  • قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

دریافت خدمات صادرات سرامیک پرسلانی

چنانچه ترکیه را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در ترکیه از سوی ایران هستید . سایت ما می تواند در امور صادرات کاشی به ترکیه ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران و کارشناسان زبده ما بپرسید.

ایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان کاشی و سرامیک به دنیا می باشد یکی از کشور های همسایه که محصولات مختلف ساختمانی را برای آن ها ارسال می کنیم می توان به افغانستان، ترکیه و عراق اشاره نمود.

صادرات سرامیک پرسلانی

ویژگی های سرامیک پرسلانی

سرامیک پرسلان در دو نوع لعاب دارد و پولیش وجود دارد که مواد سازنده این سرامیک عبارتند از:

  • خاک رس
  • فلد اسپات (گرانیت)
  • سلیس

که این مواد در مکان فشار و حرارت بالا مترکم و تولید می شود ، این محصول بعد از پخت بصوررت سفید رنگ و متراکم در می آید ، این سرامیک با تکنولوژی روز دنیا ساخته می شود ، که بدلیل زیبایی و امتیازات ویژه، در کف و نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این سرامیک به دلیل طرحی بسیار مقاومی که دارند در مقابل مواد شویند و شیمیایی مقاوم میباشد.

همچنین این سرامیک ها ضد حریق و ضد آتش سوزی می باشد ، همانطور که در قسمت بالا توضیح دادیم سرامیک های پرسلان مقاوم  در برابر مواد شیمیایی می باشد و همین موضوع باعث می شود تا این کاشی را مناسب برای اتاق عمل و بیمارستان ها و مکان های بهداشتی بدانند ، این نوع سرامیک در کشور های مختلفی خواستار زیادی دارد ، و اما دو کشور در دنیا که پرطرفدار خواستار این سرامیک هستند آمریکا و بریتانیا می باشد.

صادرات سرامیک پرسلانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کاشی به عراق

صادرات کاشی به عراق | مرکز پخش کاشی و سرامیک

بازرگانی ما در زمینه صادرات کاشی به عراق فعالیت گسترده ای دارد. مجموعه ما به عنوان مرکز …