کاشی خلیج
خانه / کاشی ارس / صادرات کاشی ارس به عراق

صادرات کاشی ارس به عراق

صادرات کاشی ارس به عراق توسط شرکت بزرگ ایران سرام صورت می پذیرد.این شرکت برای مشتریان عراقی خود که قصد خرید از کارخانه کاشی و سرامیک ارس را دارند امکانات ویژه ای فراهم نموده.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران فروش این مجموعه تماس گرفته و از این خدمات بهره مند شوید. کاشی و سرامیک که جزء مصالح پرکاربرد در ساختمان به شمار می آید. ودیگر استفاده از آن ضروری است.امروذه این صنعت به پیشرفت های فراوانی رسیده و هرچه به جلو پیش می رویم  محصولات  جدیدتر و با کیفیت بالاتری تولید و عرضه می شود.

ایران نیز یکی از کشور هایی است که در این زمینه به پیشرفت های خوبی دست یافته و در زمینه ی تولید کاشی و سرامیک حرف اول را در منطقه میزند.یکی از کارخانجات پر آوازه ایران کارخانه کاشی ارس میباشد که توانسته نام خوبی در زمینه کیفیت برای خود به دست آورد . به طوری که محصولات این کارخانه قابلیت ارسال به کشورهای دیگر را دارد.از جمله این کشورها می توان به کشور عراق اشاره نمود.

صادرات کاشی ارس به عراق چگونه انجام می شود؟

کارخانه ارس یکی از کارخانجات با محصولات لوکس و در عین حال ارزان قیمت می باشد. به همین دلیل نظر خریداران خارجی از کشورهای خلیج فارس را به خود جلب نموده است. عراق نیز یکی از این کشورها است که جزء بزرگترین خریداران کاشی و سرامیک ایرانی است. این کشور در سالهای اخیر به دلیل  جنگهای داخلی و حضور داعش بسیار ویران شد و خرابی های بسیاری از این جنگ ها در این کشور به جا ماند.

 

صادرات کاشی ارس به عراق

اکنون که این کشور به آرامش نسبی رسیده در حال ساخت ویرانی ها می باشد به همین منظور به  مصالح ساخت و ساز بسیاری نیاز دارد که از جمله این مصالح می توان به کاشی وسرامیک اشاره نمود. این کشور به دلیل همسایگی با ایران و این که صرفه ی اقتصادی برایش دارد بیشتر از صنعت کاشی ایرانی استفاده می نماید و یکی از بزرگترین خریداران کاشی ایرانی می باشد.  مجموعه ی ما یکی از بزرگترین بازرگانی هایی است که در این زمینه فعالیت دارد. و در امر صادرات کاشی و سرامیک به عراق بسیار فعال است.

صادرات کاشی ارس به عراق از طریق شرکت ایران سرام

یکی از محصولاتی که این مجموعه صادر می کند محصولات کارخانه کاشی و سرامیک ارس می باشد. که در بین خریداران کاشی و سرامیک بسیار پرطرفدار و خوش نام و آوازه می باشد. این کارخانه محصولاتی لوکس و زیبا تولید می کند و در عین کیفیت بالا بسیار ارزان و به صرفه می باشد. خرید و فروش این کالا  برای بازرگانان عزیز صرفه اقتصادی زیادی دارد و از حاشیه سود خوبی برخوردار است.

صادرات کاشی ارس به عراق

مجموعه ی ایران سرام یکی از بزرگترین صادر کنندگان کاشی و سرامیک ارس به عراق می باشد. بنابراین کسانی که قصد صادرات این محصول به عراق را داند باید با ما تماس گرفته و از راهنمایی های ما برخوردار شوند.

 

کیفیت کاشی و سرامیک ارس

تولیدات کارخانه کاشی و سرامیک ارس در ایران بسیار پرطرفدار است.  این امر به دلیل کیفیت بالای تولید و زیبایی و تنوع در طرح های موجود این کارخانه می باشد که توانسته در بازار کاشی و سرامیک نظر خریداران بسیاری را به خود جلب نماید.

صادرات کاشی ارس به عراق

لیست قیمت کاشی و سرامیک ارس

همانطور که اشاره شد محصولات ارس نسبت به کیفیت بالای آن از قیمت مناسبی برخوردار است. اگر شما نیز قصد خرید محصولات این کارخانه را دارید می توانید از طریق تماس با مشاورین فروش ما از لیست قیمت محصولات این کارخانه اطلاع پیدا کرده و خریدی به صرفه و راحت داشته باشید.

ما برای رفاه حال مشتریان خود شماره تلفن هایی را در سایت قرار داده ایم که شما می توانید با برقراری تماس با این شماره ها از محصولات ما استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی ارس

فروش کاشی ارس | لیست قمت کاشی ارس

بازرگانی ما به عنوان متصدی فروش کاشی ارس به صورت تمام وقت در خدمت شما …