کاشی خلیج
خانه / صادرات کاشی و سرامیک / صادرات کاشی و سرامیک ارمنستان | تولید و عرضه آن در کشور

صادرات کاشی و سرامیک ارمنستان | تولید و عرضه آن در کشور

صادرات کاشی و سرامیک ارمنستان

کاشی و سرامیک از مهم ترین و کاربردی ترین مصالح ساختمانی هستند و در زیبایی نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها نقش اساسی دارند. کاشی و سرامیک می توانند یک عامل تاثیر گذار در ایجاد تغییرات آشپزخانه و سرویس بهداشتی باشند. به دلیل اینکه خانم وقت بیشتری را در آشپزخانه سپری می کنند کاشی و سرامیک آشپزخانه نیز بر اساس سلیقه آن ها انتخاب می شود. به دلیل کاربرد وسیع کاشی و سرامیک در تمامی کشور ها این مصالح دارای تجارت بین المللی نیز هستند.

تجارت کاشی بین ایران و کشورهای همسایه در حال انجام است.  سرامیک و کاشی صادراتی باید استانداردهای بین المللی را داشته باشند. صادرات

ارمنستان یکی از مهم ترین زمینه های تجارت این محصول در کشور است.

صادرات کاشی و سرامیک ارمنستان | تولید و عرضه آن در کشور

صادرات کاشی و سرامیک ارمنستان

صادرات کاشی و سرامیک ارمنستان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روز نمونه های از انواع کاشی و سرامیک تولید می شوند که طرح هایی بسیار زیبا و چشم نواز دارند. کاشی و سرامیک مورد استفاده در کف، دیوارها، سرویس بهداشتی و حمام تفاوت هایی با یکدیگر دارند. به دلیل مقاومت بالای سرامیک در تکمیل ساخت کف از آن به عنوان پوشش کف استفاده می شود. سرامیک کف در ابعاد بزرگتری تولید می شوند. برای اینکه کیفیت نمونه های تولیدی کاشی و سرامیک در ایران در حد معیارهای بین المللی است صادرات آن به کشورهای دیگر نیز انجام می شود. صادرات کاشی و سرامیک ارمنستان نیز مصداق این موضوع است.

موارد مصرف کاشی و سرامیک

موارد مصرف کاشی و سرامیک

موارد مصرف کاشی و سرامیک در ساخت و تجهیز ساختمان ها در گذشته بسیار محدود بوده است اما امروزه موارد نصب آن در ساختمان ها بسیار افزایش یافته است. امروزه سرامیک نما یکی از جدیدترین تولیدات این مصالح ساختمانی در کارخانه های تولیدی است. در نمای بیرونی ساختمان ها از انواع سرامیک های مناسب استفاده می شود و نمای زیبایی برای ساختمان ها ایجاد می شود. سرامیک نما بر حسب معیارهای زیادی تولید می شود این نمونه ها باید دارای استحکام بالایی در برابر تغییرات و آسیب های محیطی داشته باشند و با گذشت زمان شکل و ساختار اولیه خود را از دست ندهند.

بزرگترین بازار کاشی و سرامیک در کشور

بزرگترین بازار کاشی و سرامیک در کشور

بزرگترین بازار کاشی و سرامیک در کشور در شهرهای بزرگی مانند تهران، اصفهان، مشهد و غیره وجود دارد اما تمامی نمونه های تولیدی شهرهای بزرگ در دیگر شهرها نیز پخش و توزیع می شود تا تمامی مشتریان  در سراسر کشور برای تهیه آن ها دسترسی داشته باشند. کاشی آشپپزخانه از پرفروش ترین نمونه های عرضه شده در بازارهای فروش است. امروزه طرح های چشمگیری از کاشی های آشپزخانه در بازارهای داخلی مشاهده می شود که هر کدام سلیقه گروهی از مشتریان را به سمت خود جذب می کند.

شرکت تولیدی کاشی و سرامیک صادراتی

شرکت تولیدی کاشی و سرامیک صادراتی

شرکت تولیدی کاشی و سرامیک صادراتی در شهرهای بزرگ و باسابقه در این زمینه وجود دارد. نمونه های باکیفیت کاشی و سرامیک که در حد استانداردهای تعیین شده باشند برای صادرات به کشورهای همسایه وارد بازارهای تجاری بین کشورها می شوند. صادرات کاشی و سرامیک ارمنستان برای این منظور انجام می شود. بسیاری از تولیدات کاشی و سرامیک و مصالح ساختمانی دیگر در کشور برای صادرات به خارج از کشور تولید می شوند. برندهای تولید کننده سرامیک و کاشی صادراتی در کشور کم نیست.

تامین کننده کاشی و سرامیک در اصفهان

تامین کننده کاشی و سرامیک در اصفهان

تامین کننده کاشی و سرامیک در اصفهان یا تولید کننده کاشی و سرامیک اصفهان یکی از بزرگترین تامین کننده های کاشی و سرامیک کشور است. نمونه های تولیدی اصفهان کیفیت بالا و طرح های بسیار زیبایی دارند که نظر هر خریداری را به سمت خود جلب می کند. بسیاری از برندهای معتبر کاشی و سرامیک در شهر اصفهان قرار دارند و بخش عمده نیاز کشور به این محصولات ساختمانی را تامین می کنند. ضمن اینکه کاشی و سرامیک اصفهان در فروشگاه های اینترنتی نیز برای مشتریان سراسر کشور عرضه می کند و خریداران در شهرهای دیگر به راحتی می توانند این نمونه ها را در اختیار داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کاشی به عمان

صادرات کاشی به عمان | فروش کاشی ارزان

صادرات کاشی به عمان بخشی از آمار صادرات این کالا را هر ساله به خود …

پاسخی بگذارید