کاشی خلیج
خانه / کاشی / قیمت کاشی استخری | فروش عمده در شیراز

قیمت کاشی استخری | فروش عمده در شیراز

کارشناسان بازرگانی با توجه به درخواست و نیاز شما قیمت کاشی استخری را در اختیارتان خواهند گذاشت. قیمت کاشی استخری بر اساس نوع و کیفیت و رنگ آن بسیار متغیر است . شما ابتدا باید تتصمیم بگیرید که چه نوع کاشی استخری و چه رنگ و چه طرحی را می خواهید که در استخر خود استفاده نمایید و زیبایی آن را چند برابر کنید.

کاشی استخری با رنگ های بسیار زیبا و متنوع  در سرتاسر کشورتولید می شود و وارد بازار فروش عمده و جزئی می شود. کاشی های استخری با توجه به سلیقه و نیاز خریدارن مورد انتخاب و نصب قرار می گیرند. کاشی استخری از جنس های مختلفی ساخته می شوند. گاهی این جنس ها به صورت سرامیکی (سفال و لعاب) و گاهی به صورت شیشه ای نیز تهیه می گردند. قیمت کاشی استخری از جنس شیشه مناسب تر می باشد.

جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت کاشی استخری در شیراز و دیگر شهرهای کشور با ما تماس بگیرید.

قیمت کاشی استخری و فروش عمده آن در شیراز

قیمت کاشی استخری

قیمت کاشی استخری به دلیل مزایای بیشماری که دارا می باشد از قیمت بالاتری نسبت به کاشی معمولی برخوردار می باشد. کاشی استخری دارای جذب آب صفر می باشد و در مقابل یخ زدگی مقاوم است این نوع کاشی در حالت عادی از سطح کار جدا نمی شود اما کاشی معمولی جذب آب دارد و از محل نصب به مرور جدا می شود.

این را یاد آور می شویم که در صورت استفاده از کاشی معمولی به جای استخری نهایتا پس از یک سال نیاز به تعویض کاشی در استخر خواهید بود. تولید کنندگان دو نوع کاشی استخری تولید می کنند یکی کاشی استخری مربعی و دیگری شش ضلعی. که هر کدام از این مدل بر حسب سلیقه مشتری انتخاب می شود و تفاوت دیگری با هم ندارند.

انواع کاشی و سرامیک کف

انواع کاشی و سرامیک به دلیل عامه پسند بودنشان و همچنین بخاطر کیفیت بسیار بالایی که دارند تقریبا مناسب تمامی محیط های داخلی هستند. انواع سرامیک برای کف و دیوار به کار می رود که به صورت مربع و مستطیل هستند و از اندازه های گوناگون تشکیل شده است.سرامیک نقش زیبایی را نیز بر عهده دارد که دارای مدل و طرح های زیبا می باشد و طرفداران زیادی دارد.

قیمت کاشی استخری

سرامیک مرغوب در درجه اول باید از درصد جذب آب پایینی برخوردار باشد.هر چه این درصد پایین­تر باشد محصول مد نظر از نظر کیفی در سطح بالاتری قرار دارد.

معرفی انواع کاشی و سرامیک کف:

  • موزائیک
  • تراورتن
  • سنگ مرمر
  • چوب فاکس

به طور کلی انواع کاشی و سرامیک کف از مواد مختلفی مانند خاک رس، سنگ، فلز، ترازو، و کوارتز تشکیل می‌شوند که هر مدام به نوبه خود کاربرد متفاوتی دارند و در فضاهای گوناگون بایستی استفاده شود.

تفاوت کاشی استخری با کاشی معمولی در چیست؟

قیمت کاشی استخری

فقط یک تفاوت بین کاشی استخری با کاشی معمولی وجود دارد که آن در میزان جذب آب است و در صورت استفاده از کاشی معمولی بجای استخری نهایت پس از یکسال نیاز به تعویض کاشی در استخر خواهد بود.

کاشی استخری دارای جذب آب صفر است و در مقابل یخ زدگی مقاوم است و در حالت عادی از سطح کار جدا نمیشود اما کاشی معمولی جذب آب دارد و از محل نصب به مرور جدا میشود.

به طور کلی دو نوع موزاییک در استخرها مورد استفاده قرار می گیرد.

  1. موزائیک سرامیکی
  2. موزائیک شیشه ای

قیمت کاشی استخری

باید ذکر کرد که موزاییک های سرامیکی کاربرد بیشتری در استخرهای شنا دارند. این موزاییک ها به ویژه برای استخرهای با شکل نامتقارن و استخرهایی که با بتن ساخته می شوند مناسب هستند. این موزاییک ها به صورت تماما لعابدار ساخته می شوند و بنابراین مقاومت بسیار زیادی در برابر انجماد دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی ارزان | پخش کاشی در تهران

بازرگانی ما مرکز فروش کاشی ارزان در تهران با بالاترین کیفیت است. امروزه تنوع تولید …